Yeni üyelere özel %10 indirim kuponu: MC2020
Hakkımızda

Hakkımızda

Berat Mert SÖNMEZOĞLU tarafından 2020 yılında kurulan Makalecity.com içerik hizmetleri sektörüne yeni bir soluk getirmiştir. Yenilikçi ve özgün yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. içerik hizmetleri ihtiyacı olan alıcıları tek bir çatı altında toplamayı hedeflemektedir. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen özgün, yenilikçi ve güncel bir içerik hizmetleri platformu olarak yolunda emin adımlar ile ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve özgün yapısıyla ilerleyerek içerik hizmetleri hizmetleri ihtiyacı tüm alıcılara kaliteli hizmetler sunmak. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak kaliteden ödün vermemek.

Misyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen uzman ekibimiz ile gelişime her zaman özen göstermekteyiz. Platform olarak özgün ve yenilikçi yapımız ile güncel bir  içerik hizmetleri platformu olarak yolumuzda emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Değerlerimiz

Müşterilere memnuniyetini sağlamak ve saygılı olmak. Dürüst ve hukuka saygılı hizmet anlayışını sürdürerek kişinin ve toplumun haklarına saygılı olmak. Ekibimizin başarma güdülerini arttırmak ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak.


Vergi No: 7790438528

E-mail: [email protected]

Instagram: makalecity